TURMAYER SÁNDOR (1879-1953) Tabán

Befejeződik: 29 nap 09 óra 30 perc 13 mp

Mérete 28,5 cm* 38,5 cm, Technika: olaj/papír, J.B.L.: TURMAYER, szép keretben