MINDEN GYERMEK KARÁCSONYA JÓTÉKONYSÁGI AUKCIÓ

Befejeződik: 29 nap 20 óra 32 perc 51 mp
100,000.00 HUF

( Írjon be legalább, vagy több, mint 100000.00 Ft-ot)

Aukciósházunk jótékonysági aukciót indít a soproni Szeretet Háza számára.

A teljes befolyt összegből a december 7-én megrendezésre kerülő Minden Gyermek Karácsonya elnevezésű jótékonysági kezdeményezéshez csatlakozunk, mely a Szeretet Háza Sopron szervezésében kerül megrendezésre.

További részletek hamarosan!

Szigethy István: Rakodás c. művének leírása:

Mérete 70 cm x 105 cm, Technika: olaj/vászon, J.J.L.