MINDEN GYERMEK KARÁCSONYA JÓTÉKONYSÁGI AUKCIÓ

Befejeződik: 08 nap 10 óra 35 perc
110,000.00 HUF

( Enter 120000.00 or more)

Aukciósházunk jótékonysági aukciót indít a soproni Szeretet Háza számára, mely keretein belül felajánlunk egy kiváló alkotást (Szigethy István: Rakodás) egy nemes ügy támogatására.

A teljes befolyt összegből, a december 21-én megrendezésre kerülő „Minden Gyermek Karácsonya” elnevezésű jótékonysági kezdeményezéshez csatlakozunk. Szeretnénk december 7-én egy meghitt Mikulás műsorral, és sok-sok mikulás csomaggal kedveskedni a rászoruló gyermekeknek. Licitálj, és légy részese TE is egy csodának! Nézzünk bele együtt a boldog, csillogó szemekbe, és keltsük életre a Karácsonyt, a szeretet ünnepét!

5. éve rendezi meg a Szeretet Háza karácsonyi ünnepségét – Minden Gyermek Karácsonya:
Kicsit kinyitottuk a szeretet kapuit, és idén szabadtéren rendezzük meg e csodálatos eseményt!
Szeretnénk, ha ezen a napon a karácsonyt várva, végre találkozhatna adományozó és adományozott!
Hogy az egész évben anonim támogató kezet foghasson, és átölelhesse azokat, akik eddig névtelenül kapták meg a szívből jövő adományait!
Hogy legyen időnk pár szóban elmondani, hogy igenis fontosak vagyunk egymásnak, és törődünk másokkal a saját problémáinkon, és nehézségeinken is túllépve!
Hogy bár nem minden kisgyermeknek adatik meg, hogy szép új ruhákban járjon, mi mégis teszünk azért, hogy nélkülözésük ne verjen éket életfelfogásukban, és esetleges barátságok kialakulásában!
Hogy lehetünk egyenlőek bármely identitás, vallás, és politikai hovatartozás tekintetében is!
Mert a szeretet és a törődés nincs korlátok közé szorítva!
Ezen a napon, december 21-én, a Szeretet Háza Alapítvány és munkatársai, minden érdeklődőt, támogatót és támogatottat szeretettel várnak egy beszélgetésre, hogy együtt ünnepeljük a Karácsonyt!
Ígérjük, hogy meghittséggel és szeretettel  fogja megtölteni otthonainkat amit e napon adhatunk egymásnak!

Várunk szeretettel Karácsonyfánk alá, egy kellemes meleg itallal,  és étellel, mellyel most mi szeretnénk köszönetet mondani mindenkinek!💕🎄🎄🎄

Mert mindenki számit!💕”

https://www.facebook.com/szeretethaz/

Szigethy István: Rakodás c. művének leírása:

Mérete 70 cm x 105 cm, Technika: olaj/vászon, J.J.L.

Becsérték: 320.000 Ft - 400.000 Ft

Licitlépcső: 10.000 Ft, jutalék természetesen nem kerül felszámításra