LÁNG RUDOLF A megperzselt szív

Befejeződik: 29 nap 09 óra 25 perc 44 mp

Mérete 71 cm x 55 cm, Technika: plasztikus beleégetéssel, több rétegben, J.J.L.: LÁNG RUDOLF, J.B.L.: 30/200, keret nélkül