KOPA MÁRIA Szekfűs csendélet

KOPA MÁRIA Szekfűs csendélet
Befejeződik: 29 nap 08 óra 37 perc 02 mp

Mérete 60 cm x 80 cm, Technika: olaj/vászon, J.B.L.: KOPA MÁRIA