KÉZDI-KOVÁCS LÁSZLÓ (1864-1942) Erdőbelső

Befejeződik: 29 nap 08 óra 11 perc 44 mp

Mérete 75 cm* 100 cm, Technika: olaj/vászon, J.J.L.: KÉZDI-KOVÁCS, szennyezett