BOROS GYULA (1951- ) Ifj. Andrássy Gyula portré

Befejeződik: 29 nap 09 óra 15 perc 15 mp

Mérete 80 cm* 60 cm, Technika: olaj/vászon, J.J.L.: BOROS 2006, kiváló állapotban