BENKE GÁBOR Tihany

BENKE GÁBOR Tihany
Befejeződik: 29 nap 08 óra 23 perc 49 mp

Mérete 60cm* 80 cm, Technika: akril/vászon, keret nélkül, jelezve jobbra lent