94. SZEPESI KUSZKA JENŐ (Igló 1885 – 1948 ?) Hegy a tó mellett

Lezárult: 351 nap 17 óra 26 perc -val ezelőtt
125,000.00 HUF

Az aukció nyertese: Bohumir 125,000.00HUF .

Mérete 30 cm x 40 cm, Technika: olaj/vászon, J.J.L.. SZEPESI KUSZKA JENŐ