909jazzyaukcio

909jazzyaukcio
Befejeződik: 40 nap 05 óra 18 perc 36 mp
500,000.00 HUF

( Írjon be legalább, vagy több, mint 500000.00 Ft-ot)

A Jazzy Rádió 2019. augusztus 1. - október 4. között tartó jótékonysági aukciót indít. Az aukción bárki licitálhat Hullan Bea festőművész Fábián Juliról festett portréjára.

Az aukción befolyt teljes összeget a nehéz helyzetű zenészeknek támogatást nyújtó Fábián Juli Emlékalapítványnak ajánlják fel.

Hullan Bea Fábián Juliról készült festményének hivatalos bemutatására augusztus 1-jén a 8. Paloznaki Jazzpiknik nagyszínpadán, a Peet Project koncertje előtt kerül sor.

Regisztráljon, hogy az elsők között tudja megtenni licitjét!

FONTOS! Aukciósházunk, hozzájárulva a jótékonysági aukcióhoz, NEM számít fel közvetítői jutalékot az aukcióval kapcsolatosan!

HULLAN BEA Fábián Juli Portré

Mérete: 114 * 114 cm, Technika: olaj, vászon, Jelezve jobbra lent: Hullan 2019

LICITLÉPCSŐ: 50.000 FT