9. SZADA ISTVÁN (1891 – ) Mesék nyomában

9. SZADA ISTVÁN (1891 - ) Mesék nyomában
Lezárult: 10 nap 18 óra 25 perc 12 mp-val ezelőtt

55 cm x 78 cm, Olaj, vászon, Nemzeti Szalon