9. PÉCZELY ANTAL Cigány életkép

Lezárult: 216 nap 07 óra 06 perc 23 mp-val ezelőtt

Mérete 60 cm* 80 cm, Technika: olaj/vászon, J.B.L.: PÉCZELY A