9. PÉCZELY ANTAL Cigány életkép

Lezárult: 03 nap 10 óra 19 perc 39 mp-val ezelőtt

Mérete 60 cm* 80 cm, Technika: olaj/vászon, J.B.L.: PÉCZELY A