9. OLVASHATATLAN jelzés Mediterrán tengerpart

Lezárult: 06 nap 21 óra 11 perc 10 mp-val ezelőtt

Mérete 60 cm x 80 cm, Technika: olaj/vászon, J.B.L.: OLVASHATATLAN