9. DIÓSY ANTAL Szeptember végén

Lezárult: 225 nap 05 óra 55 perc 51 mp-val ezelőtt

Mérete 30 cm x 47 cm, Technika: akvarell/papír, J.J.L.: DIÓSY ANTAL BP.