9. DIÓSY ANTAL Szeptember végén

Lezárult: 08 nap 04 óra 58 perc 43 mp-val ezelőtt

Mérete 30 cm x 47 cm, Technika: akvarell/papír, J.J.L.: DIÓSY ANTAL BP.