9. BLAHOS RUDOLF (1917-1986) Csendélet

Lezárult: 02 nap 17 óra 29 perc 48 mp-val ezelőtt

Mérete 60 cm*70 cm, Technika: olaj/vászon, üveg védi, állapota jó, hátul jelezve