8. UDVARDY PÁL Lovas hajóvontatók

Lezárult: 03 nap 10 óra 37 perc 07 mp-val ezelőtt

Mérete 60 cm* 80 cm, Technika: olaj/vászon, J.B.L.: UDVARDY PÁL