8. UDVARDY PÁL Lovas hajóvontatók

Lezárult: 216 nap 07 óra 46 perc 03 mp-val ezelőtt

Mérete 60 cm* 80 cm, Technika: olaj/vászon, J.B.L.: UDVARDY PÁL