8. PIERRE JEAN JACQUES FARDON (1873 – 1930) Halászhajók

Lezárult: 10 nap 19 óra 51 perc 23 mp-val ezelőtt

40 cm x 30 cm, Olaj, fa, Jelezve balra lent: P.J.FARDON 1895