8. OLVASHATATLAN JELZÉS Nyári délután

Lezárult: 06 nap 22 óra 23 perc 16 mp-val ezelőtt

Mérete 50 cm x 40 cm, Technika: olaj/vászon, J.J.L.: OLVASHATATLAN