8. MOLDOVÁN ISTVÁN Zöld korsó

8. MOLDOVÁN ISTVÁN Zöld korsó
Lezárult: 45 nap 18 óra 24 perc 03 mp-val ezelőtt

Mérete 60 cm x 80 cm, Technika: olaj/vászon, J.B.L.: MOLDOVÁN