8. ÉLESDY ISTVÁN Tiszapart

8. ÉLESDY ISTVÁN Tiszapart
Befejeződik: 06 nap 10 óra 58 perc 39 mp
66,000.00 HUF

( Írjon be legalább, vagy több, mint 66000.00 Ft-ot)

Mérete 50 cm x 70 cm, Technika: olaj/vászon, J.J.L.: ÉLESDY I.