7. SOMOGYI JELZÉSSEL Erdőrészlet

Lezárult: 06 nap 23 óra 18 perc 07 mp-val ezelőtt

Mérete 50 cm x 70 cm, Technika: olaj/vászon kartonon kasírozva, J.B.L.