7. SÉDAY ÉVA (Kispest 1929 – 2011) Ablaknál

Lezárult: 45 nap 17 óra 59 perc 59 mp-val ezelőtt

58 cm x 72 cm, Olaj, farost, Jelezve jobbra lent: SÉDAY, Képcsarnok Vállalat