7. PAPP ZOLTÁN

7. PAPP ZOLTÁN
Befejeződik: 06 nap 10 óra 50 perc 18 mp
65,000.00 HUF

( Írjon be legalább, vagy több, mint 65000.00 Ft-ot)

Mérete 68 cm x 55 cm, Technika: olaj/vászon, J.B.L.