1. PAPP ZOLTÁN Nagyinál

1. PAPP ZOLTÁN Nagyinál
Lezárult: 45 nap 20 óra 07 perc 51 mp-val ezelőtt

Mérete 68 cm x 55 cm, Technika: olaj/vászon, J.B.L.