7. KOMÁROMI KACZ ENDRE (1880-1969) Női portré legyezővel

Lezárult: 02 nap 17 óra 38 perc 01 mp-val ezelőtt

Mérete 80 cm* 60 cm, Technika: olaj/vászon, J.B.L.: KOMÁROMI KACZ E.