7. ISMERETLEN MŰVÉSZ Német városkép

Lezárult: 10 nap 18 óra 48 perc 27 mp-val ezelőtt

38 cm x 60 cm, Olaj, vászon dublírozott , Jelezve jobbra lent: H. SCHWONSZERE