7. ILLENCZ LIPÓT Nyaralás

7. ILLENCZ LIPÓT Nyaralás
Lezárult: 01 nap 14 óra 43 perc 33 mp-val ezelőtt

Mérete 80 cm x 60 cm, Technika: olaj/vászon, J.J.L.: ILLENCZ