6. VÉN EMIL Asztali virágcsendélet

Lezárult: 197 nap 03 óra 57 perc -val ezelőtt

Mérete 60 cm x 90 cm, Technika: olaj/farost, J.J.L.: VÉN, keret enyhén sérült, üveg alatt, képcsarnok