6. VÉN EMIL Asztali virágcsendélet

Lezárult: 01 nap 13 óra 38 perc 58 mp-val ezelőtt

Mérete 60 cm x 90 cm, Technika: olaj/farost, J.J.L.: VÉN, keret enyhén sérült, üveg alatt, képcsarnok