6. JÁRITZ JÓZSA (Budapest 1893 – 1986 Budapest) Önarckép

Lezárult: 10 nap 20 óra 17 mp-val ezelőtt

70 cm x 50 cm, Olaj, papír, Jelezve jobbra lent: JARITZ