6. BREZNAY JÓZSEF (1916-2012) Margitsziget

Lezárult: 216 nap 07 óra 43 perc 34 mp-val ezelőtt

Mérete 60 cm* 80 cm, Technika: olaj/vászon, J.J.L.: BREZNAY 1956, üveg védi