6. BREZNAY JÓZSEF (1916-2012) Margitsziget

Lezárult: 03 nap 10 óra 35 perc 23 mp-val ezelőtt

Mérete 60 cm* 80 cm, Technika: olaj/vászon, J.J.L.: BREZNAY 1956, üveg védi