5. SZILY GÉZA (1938- ) Télvége

Befejeződik: 16 óra 01 perc 44 mp
80,000.00 HUF

( Írjon be legalább, vagy több, mint 80000.00 Ft-ot)

Mérete 60 cm*90 cm, Technika: tempera/vászon, J.B.L.