5. PIRI KÁLMÁN Utcakép

5. PIRI KÁLMÁN Utcakép
Lezárult: 06 nap 22 óra 16 mp-val ezelőtt

Mérete 60 cm x 80 cm, Technika: olaj/vászon, J.B.L.: PIRI KÁLMÁN