5. CSÉBI POGÁNY ALADÁR Virágcsendélet Zsolnay vázában

Lezárult: 02 nap 18 óra 50 perc 06 mp-val ezelőtt

Mérete 70 cm x 50 cm, Technika: olaj/vászon, J.B.L.: 1933 CSÉBI POGÁNY ALADÁR