4. IVÁN SZILÁRD (1912 – 1988) Virágcsendélet citrommal

Lezárult: 03 nap 02 óra 12 perc 48 mp-val ezelőtt

51 cm x 61 cm, Olaj, vászon, Jelezve jobbra lent: IVÁN, Farkas Imre hagyatéka, Képzőművészeti alap