4. CSILLAG JÓZSEF (1894-1977) Tópart

Lezárult: 02 nap 18 óra 52 perc 58 mp-val ezelőtt

Mérete 101 cm* 70 cm , Technika: olaj/vászon, J.J.L.: CSILLAG, Tisztítva