4. ALBERT KLOMP (Amszterdam 1618 – 1688 Amszterdam) Falusi jelenet

Lezárult: 10 nap 18 óra 33 perc 25 mp-val ezelőtt

30 cm x 36,5 cm, Olaj, vászon, Jelezve jobbra lentt: A. KLOMP