3. VASTAGH GÉZA (Kolozsvár 1866 – 1919 Budapest) Erdőrészlet

Lezárult: 03 nap 03 óra 38 perc 05 mp-val ezelőtt

24,8 cm x 28,8 cm, Olaj, karton, Jelezve balra lent: VASTAGH G 1887,Hátoldalon: DOROTHEUM RAGSZÁM