3. TÓTH ERNŐ Festő és múzsája

3. TÓTH ERNŐ Festő és múzsája
Lezárult: 197 nap 05 óra 52 perc 47 mp-val ezelőtt

Mérete 110 cm x 129 cm, Technika: olaj/vászon , J.J.L.