20. KOZMA ISTVÁN (Szatmárnémeti, Románia 1937 – ) Anotimpurice

20. KOZMA ISTVÁN (Szatmárnémeti, Románia 1937 - ) Anotimpurice
Lezárult: 03 nap 03 óra 31 perc 51 mp-val ezelőtt

100 cm x 70 cm, Olaj, vászon, Jelezve jobbra lent: KOZMA I, Kiállítási pecsét