20. IFJ. KELETI JENŐ (Budapest 1943 – 1999 Orlando, USA) Táj

Lezárult: 45 nap 18 óra 41 perc 12 mp-val ezelőtt

60 cm x 80 cm, Olaj, farost, Jelezve jobbra lent: IFJ. KELETI, Képcsarnok Vállalat