20. BALOGH ANDRÁS (Budapest 1919 -1992 Budapest) Az olvasó lány

Lezárult: 10 nap 17 óra 32 perc 47 mp-val ezelőtt

60 cm x 80 cm, Olaj, vászon, Jelezve jobbra lent: BALOGH A., Képcsarnok Vállalat