2. FRITZ ZERRITSCH Alpesi táj

2. FRITZ ZERRITSCH Alpesi táj
Lezárult: 02 nap 17 óra 21 perc 14 mp-val ezelőtt

Mérete 70 cm* 90 cm, Technika: olaj/vászon, J.J.L.: F ZERRITSCH