2. BOROS GYULA (1951- ) Homonnai Andrássy kastély

Lezárult: 03 nap 02 óra 14 perc 52 mp-val ezelőtt

70 cm x 50 cm, Olaj, fa, Jelezve jobbra lent: BOROS