2. BAZSONYI ARANY Halászok

2. BAZSONYI ARANY Halászok
Lezárult: 45 nap 18 óra 26 perc 24 mp-val ezelőtt

Mérete 55 cm x 68 cm, Technika: olaj/vászon, J.J.L.: V. BAZSONYI