19. VADÁSZ ILONA (1890 k. – ?) Párizs / Notre Dame Canal Grande

19. VADÁSZ ILONA (1890 k. - ?) Párizs / Notre Dame Canal Grande
Lezárult: 10 nap 18 óra 59 perc 56 mp-val ezelőtt

43 cm x 37,5 cm, Olaj, festőkarton, Jelezve hátul: VADÁSZ I. PÁRIZS