19. ILLÉNYI TAMARA (Szombathely 1944 – ) Csendélet

19. ILLÉNYI TAMARA (Szombathely 1944 - ) Csendélet
Lezárult: 45 nap 18 óra 08 perc 01 mp-val ezelőtt

60 cm x 80 cm, Olaj, farost, Jelezve jobbra lent: ILLÉNYI T