19. IFJ. KELETI JENŐ (Budapest 1943 – 1999 Orlando, USA) Táj

Lezárult: 03 nap 02 óra 38 perc 41 mp-val ezelőtt

60 cm x 80 cm, Olaj, farost, Jelezve jobbra lent: IFJ. KELETI, Képcsarnok Vállalat