19. EDVI ILLÉS ALADÁR Erdő

19. EDVI ILLÉS ALADÁR Erdő
Lezárult: 198 nap 01 óra 48 perc 03 mp-val ezelőtt

Mérete 40 cm x 50 cm, Technika: olaj/vászon, J.J.L.