19. EDVI ILLÉS ALADÁR Erdő

19. EDVI ILLÉS ALADÁR Erdő
Lezárult: 02 nap 10 óra 36 perc 45 mp-val ezelőtt

Mérete 40 cm x 50 cm, Technika: olaj/vászon, J.J.L.