18. OLVASHATATLAN JELZÉS Ördög

Lezárult: 06 nap 22 óra 52 perc 37 mp-val ezelőtt

Mérete 28 cm x 20 cm, Technika: akvarell/papír, J.B.L.: OLVASHATATLAN 1927