18. KURUCZ D. ISTVÁN Tanya

18. KURUCZ D. ISTVÁN Tanya
Lezárult: 02 nap 17 óra 01 perc 22 mp-val ezelőtt

Mérete 60 cm x 80 cm, Technika: olaj/vászon, J.J.L.: KURUCZ 964, üveg mögött