18. KÉZDI-KOVÁCS LÁSZLÓ (1864-1942) Erdőbelső

Befejeződik: 15 óra 12 perc 47 mp
100,000.00 HUF

( Írjon be legalább, vagy több, mint 100000.00 Ft-ot)

Mérete 75 cm* 100 cm, Technika: olaj/vászon, J.J.L.: KÉZDI-KOVÁCS, szennyezett